slogan

„Każde dziecko, to wielki i ważny świat” (J. Korczak)

Niepubliczne Przedszkole „Przemysław” rozpoczęło swoją działalność 1 września 2011 roku.
Założycielem i Osobą Prowadzącą Przedszkole jest Przemysław Czarnecki.
Jesteśmy zapisani w rejestrze niepublicznych placówek oświatowych Gminy Rogoźno pod numerem 3.
Dysponujemy setką miejsc dla dzieci od drugiego roku życia do momentu, w którym dziecko pójdzie do szkoły.
Cztery jasne, ciepłe, przestronne sale gwarantują doskonałe warunki do zabawy i nauki. Sale wyposażone są w rzutniki multimedialne i sprzęt audiowizualny. Dzieci korzystają z dwóch basenów z kulkami, drabinek i ławeczek. Duży, monitorowany plac zabaw z dwoma piaskownicami, zjeżdżalniami i innymi urządzeniami, gwarantuje bezpieczeństwo dzieci podczas spacerów.
W „Przemysławie” realizujemy zatwierdzoną przez Ministerstwo Edukacji Narodowej podstawę programową wychowania przedszkolnego bazując na podręcznikach i programie „Nasze przedszkole” (Wydawnictwo MAC Edukacja).

13dsc06777